Andre Ryll (Senior)
Nicolai Ommer (Senior)
Mark Geiger (Senior)
David Brand
Friedrich Roth
Nicolai Ommer
Mark Geiger
Michael Ratzel
Ulrike Leipscher
Jessica Zickgraf
Robin Lechartier
Antoine Monier
Andre Ryll
Lukas Thieser
Nils Piecha
Felix Weinmann
Colin Schubert
Leni Novello
Colin Schubert
Ulrike Leipscher
Nils Piecha
Lilly
Nicolai Ommer
Mark Geiger
Michael Ratzel
Ulrike Leipscher
Andre Ryll
Lukas Thieser
Friedrich Roth
Ulrike Leipscher
Anselm Storch
Friedrich Roth
Lilly
Schnuffel
Nicolai Ommer
Marius Messerschmidt
Michael Ratzel
Fabio Seel
Mark Geiger
Andre Ryll
Sabolc Jut
Andre Ryll
Marius Messerschmidt
Rebekka Litzelmann
Sabolc Jut
Fabio Seel
Michael Ratzel
Andre Ryll
Rebekka Litzelmann
Lilly
Schnuffel
Knuffel
Nicolai Ommer
Marius Messerschmidt
Rebekka Litzelmann
Chris Carstensen
Stefan Schneyer
Ulrike Leipscher
Sebastian Stein
Marius Schaab
Nils Hoffmann
Mark Geiger
Andre Ryll
Sabolc Jut
Andre Ryll
Marius Messerschmidt
Rebekka Litzelmann
Ulrike Leipscher
Marius Schaab
Andre Ryll
Sabolc Jut
Marius Messerschmidt
Rebekka Litzelmann
Sebastian Stein
Lilly & Schnuffel
Iranian Battery
Nicolai Ommer
Mark Geiger
Andre Ryll
Felix Bayer
Phillipp Mevenkamp
Arne Sachtler
Chris Carstensen
Dominik Engelhardt
Sebastian Stein
Ulrike Leipscher
Sabolc Jut
Jonas Herzog
Stefan Schneyer
Andre Ryll
Arne Sachtler
Andre Ryll
Arne Sachtler
Ulrike Leipscher
Florian Lamprecht
Arne Sachtler
Nicolai Ommer
Sabolc Jut
Jonas Herzog
Fabio Seel
Nils Hoffmann
Lilly
Nicolai Ommer
Mark Geiger
Arne Sachtler
Julian Theis
Dirk Klostermann
Felix Bayer
Lukas Magel
Lukas Schmierer
Chris Carstensen
Dominik Engelhardt
Phillipp Mevenkamp
Florian Lamprecht
David Scholz
Andre Ryll
Nicolai Ommer
Florian Lamprecht
Nicolai Ommer
Andre Ryll
Phillipp Mevenkamp
Florian Lehmann
Lukas Schmierer
Arne Sachtler
Lilly
Nicolai Ommer
Mark Geiger
Arne Sachtler
Julian Theis
Simon Sander
Kai Ehrensperger
Tilman Stehr
Dirk Klostermann
Felix Bayer
Daniel Andres Lopez
Lukas Magel
Lukas Schmierer
Chris Carstensen
Dominik Engelhardt
Andre Ryll
Nicolai Ommer
Ulrike Witteck
Tilman Stehr
Simon Sander
Rico Fritzsche
Ulrike Witteck
Nicolai Ommer
Andre Ryll
Dominik Engelhardt
Lilly
Nicolai Ommer
Mark Geiger
Jan Ehrensperger
Julian Theis
Simon Sander
Malte Jauer
Kai Ehrensperger
David Scholz
Tilman Stehr
Konrad Kissener
Dirk Klostermann
Daniel Andres Lopez
Joachim Illmer
Robin Volkmar
Rico Fritzsche
Timo Schumacher
Hendrik Abbenhaus
Philipp Hübner
Nicolai Ommer
Julian Springer
Kai Ehrensperger
Andre Ryll
Nicolai Ommer
Andre Ryll
Martin Leda
Philipp Hübner
Andre Ryll
Jan Ehrensperger
Ulrike Witteck
David Scholz
Evi Firydus
Lele Görner
Michaela Brandl
Annegret Witter
Andre Ryll (Senior)
Nicolai Ommer (Künstliche Intelligenz)
Frieder Berthold (Öffentlichkeitsarbeit)
Nicolai Ommer
Philipp Posovszky
Dirk Klostermann
Sebastian Nickel
Daniel Andres Lopez
Felix Pistorius
Julian Theis
Simon Sander
Jan Ehrensperger
Mark Geiger
Andre Ryll
Steffen Haase
Peeraphat Khumkhong
Christopher Mierbach
Marvin Schmidt
Martin Leda
Philipp Hübner
Andre Ryll
Nico Scherer
Dion Hornig
Benjamin Jüttner
Anna Abrell
Dominique Dräxler
Linda Rülicke
Oliver Steinbrecher (Artificial Intelligence)
Georg Leuschel (Electronics & Marketing)
Nico Scherer
Dion Hornig
Philipp Posovszky
Frieder Berthold
Markus Schumacher
Paul Birkenkampf
Dirk Klostermann
Sebastian Nickel
Nicolai Ommer
Simulator
Alex Heer
Autonomous Referee
Daniel Andres Lopez
Nicolai Ommer
Felix Pistorius
Robot Control Manager
Manuel Schröer
Marian Franke
Sven Frank
SSL-Vision / Worldpredictor
Lars Beister
Sindy Hempel
Tobias Fahrenkamp
Matthias Noppenberger
Hannes Albrecht
Alex Heer
Anna Abrell
Dominique Dräxler
Linda Rülicke
Tanja Baumann
Katrin Hißnauer
Karolin Anderl
Web
Sven Frank
Media
Christopher Hild
Pascal Hackl
Infrastructure
Alexander Bangert
Michael Schmidt
Laura List
Marius Barthe
Britta Weber
Steffen Haase
Dan Khumkhong
Christopher Mierbach
Marvin Schmidt
Lynn Westenberger
Christian König
Daniel Waigand
Florian Schwanz
Gunther Berthold
Malte Mauelshagen
Tobias Kessler
Oliver Steinbrecher
Simulator
Gero Leinemann
Worldpredictor
Peter Birkenkampf
Birgit Dölle
Marcel Sauer
Maren Künemund
Input
Lukas Gräser
Clemens Teichmann
Stefan Scheidel
Thorsten Thiel
Felix Hoffmann
Matthias Birringer
Jonas Nierhoff
Burkhard Hauck
Florian Lörsch
Florian Kaiser
Maximilian Hombach
Andre Ryll
Max Gutschera
Georg Leuschel
Saskia Köhler
Patrick Volkmer
Anastasija Madaras
Sandra Stenger
Martina Lifka
Johanna Wilske
Michael Lorenz